Živá ulice

Největší festival polévky!Skončil 5. ročník Živé uliceLive sessions na Živé uliciPodívejte se na fotky!
1234

Aktuality

Uspěli jsme na Everfundu!

Uspěli jsme na Everfundu!

Uspěli jsme na Everfundu! Děkujeme za podporu, které si velmi vážíme! A těšíme se příští rok!

 

Celý článek
Poděkování ředitele festivalu

Poděkování ředitele festivalu

Milí přátelé,

rád bych vám osobně velmi poděkoval a rozloučil se s vámi. Dokázali jsme společně za 4 roky existence udělat ze Živé ulice naprosto výjimečnou událost. Rok 2015 byl pro nás pro všechny rokem velké zkoušky, rokem otazníků, velkou výzvou. Dnes vidím, že jsme v ní společně obstáli, přes 30 dní jsme se setkávali. Ve čtyřicetistupňových vedrech, v dešti, dopoledne, odpoledne, ráno i večer, na divadle, na muzice, na výstavách, v kině i dnes na Festivalu polévky.

Celý článek
Víme, kdo bude vařit na Festivalu polévky!

Víme, kdo bude vařit na Festivalu polévky!

Festival polévky provoní centrum Plzně už v neděli 6. září. Od 14.00 hodin se budou linout vůně z 19 kotlíků plných polévek. Kdo bude vařit a na jaké polévky se můžete těšit?

Celý článek
<předchozí 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 31 další >
Koloběžky Yedoo opět na Živé ulici!

Koloběžky Yedoo opět na Živé ulici!

Chcete se po městě pohybovat rychle, efektivně a ekologicky? Naskočte na koloběžku! V půjčovně koloběžek Yedoo, kterou najdete v týdnu od 15. do 21. srpna na Náměstí Republiky během Živé ulice, si můžete vyzkoušet městské i sportovní koloběžky značky Yedoo, a to včetně nové silniční koloběžky Yedoo Wolfer, která uspěla v jedné z největších designérských soutěží na světě a získala ocenění Red Dot Award 2016.

Celý článek
Zveme do Olympijského parku Plzeň!

Zveme do Olympijského parku Plzeň!

V srpnu bude v centru Plzně pořádně živo! Kromě Živé ulice tu pro vás bude připravený i Olympijský park Plzeň! Po celou dobu konání Olympiády v Rio de Janeiro ho můžete navštívit za OC Plaza. My si určitě takovou příležitost nenecháme ujít! Už v pátek 5. srpna se otevřou také brány Olympijského Parku Plzeň spolu se začátkem XXXI. LOH v Rio de Janeiro.

Celý článek
Nezávislá móda opět přijede do Plzně!

Nezávislá móda opět přijede do Plzně!

Dvoudenní prodejní veletrh Plzeň Fashion days se po roce vrací na Náměstí Republiky! Dva dny nezávislé módy a designu, desítky prodejců a k tomu přednášky, djs i koncerty. Plzeň se od 18. do 19. srpna stane Mekkou módy! Buďte u toho!

 

Celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22 další >
můj program
15.-21.8. 2016
Plzeň žije v létě naplno!
 
Jakou část živé ulice máte nejraději?
Za dveřmi je divadlo 10 %
Živá ulice 78 %
Festival polévky 12 %
Celkový počet hlasů: 348
 
CS EN