Živá ulice

Největší festival polévky!Skončil 5. ročník Živé uliceLive sessions na Živé uliciPodívejte se na fotky!
1234

Aktuality

Přihoď kilo pro 2016!

Přihoď kilo pro 2016!

Kolik váží písnička? A kolik celý festival? Letošní rok, kdy je Plzeň Evropským hlavním městem kultury, má Živá ulice velkou podporu. V příštím roce se ovšem sníží o 70 %. Pomozte přihodit kilo pro 2016 a užít si festival i příští rok!

Celý článek
Letní kino v Proluce

Letní kino v Proluce

Také festival Živá ulice se účastní letošní filmové horečky a na pět vlahých letních večerů otevírá Kino v Proluce! Od 10. do 14. srpna se můžete těšit na jedinečné němé filmy s hudebním doprovodem. Letní biograf navíc odstartuje silent kino, které si budete moct užít vůbec poprvé v České republice. Promítání vždy od 21.00 hodin.

Celý článek
Živá galerie v centru Plzně

Živá galerie v centru Plzně

Papírový záhon, karavan s městem uvnitř, cinkající sklo vyprávějící příběh z továrny na porcelán. Na místo obvyklých reklamních plakátů umění. Festival Živá ulice na letošní rok připravil nový projekt, do kterého zapojil mimo jiné studenty a absolventy plzeňských uměleckých škol. Živá galerie rozzáří centru Plzně od 10. do 23. srpna.

Celý článek
<předchozí 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 31 další >
Koloběžky Yedoo opět na Živé ulici!

Koloběžky Yedoo opět na Živé ulici!

Chcete se po městě pohybovat rychle, efektivně a ekologicky? Naskočte na koloběžku! V půjčovně koloběžek Yedoo, kterou najdete v týdnu od 15. do 21. srpna na Náměstí Republiky během Živé ulice, si můžete vyzkoušet městské i sportovní koloběžky značky Yedoo, a to včetně nové silniční koloběžky Yedoo Wolfer, která uspěla v jedné z největších designérských soutěží na světě a získala ocenění Red Dot Award 2016.

Celý článek
Zveme do Olympijského parku Plzeň!

Zveme do Olympijského parku Plzeň!

V srpnu bude v centru Plzně pořádně živo! Kromě Živé ulice tu pro vás bude připravený i Olympijský park Plzeň! Po celou dobu konání Olympiády v Rio de Janeiro ho můžete navštívit za OC Plaza. My si určitě takovou příležitost nenecháme ujít! Už v pátek 5. srpna se otevřou také brány Olympijského Parku Plzeň spolu se začátkem XXXI. LOH v Rio de Janeiro.

Celý článek
Nezávislá móda opět přijede do Plzně!

Nezávislá móda opět přijede do Plzně!

Dvoudenní prodejní veletrh Plzeň Fashion days se po roce vrací na Náměstí Republiky! Dva dny nezávislé módy a designu, desítky prodejců a k tomu přednášky, djs i koncerty. Plzeň se od 18. do 19. srpna stane Mekkou módy! Buďte u toho!

 

Celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22 další >
můj program
15.-21.8. 2016
Plzeň žije v létě naplno!
 
Jakou část živé ulice máte nejraději?
Za dveřmi je divadlo 10 %
Živá ulice 78 %
Festival polévky 12 %
Celkový počet hlasů: 348
 
CS EN