CS EN

Hledáme dobrovolníky na STREETQUIZ!

Máte chvíli času? Chcete se zapojit do přípravy festivalu Živá ulice? Hledáme dobrovolníky, kteří by pomohli s přípravou pouliční bojovky. 

Hledáme dobrovolníky na STREETQUIZ!

STREETQUIZ neboli bojovka v ulicích je variací na známé táborové hry, s tím rozdílem, že hřištěm se stává město, ulice a temná zákoutí. Poznejte lépe své město a paradoxně se dozvíte více o světě. Proč se v Čechách říká "piješ jako Dán" a v Dánsku "piješ jako Švéd"? Jaké je hlavní město Peru a víte, co prodávají na tamějším trhu? Vydejte se po fáborkách, sbírejte kartičky, objevte v sobě dětské nadšení. Přijďte 14.8. v 18hod na start do Proluky a dozvíte se více. Hru organizují dobrovolníci z AFS, Mezikulturní programy.Staňte se jedním z nich, staňte se dobrovolníkem organizace s mezinárodní reputací! A hlavně - přijďte si to užít!;)

Zájemci pište prosím na tana@artprometheus.cz nebo se nám ozvěte na 734 445 137. Těšíme se na vás!

O AFS

Jsme občanské sdružení, které je součástí celosvětové sítě téměř 60 podobných partnerských organizací, která vznikla před 90ti lety z iniciativy amerických dobrovolníků. Partnerské organizace sdružuje společné poslání, kterým je zprostředkovat co největšímu počtu lidí zahraniční zkušenost, která jim pomůže rozvíjet schopnosti, získávat znalosti a osvojovat si postoje potřebné pro tvořivý a harmonický život v současném multikulturním a stále více propojeném světě. Hybnou silou organizace jsou dodnes právě dobrovolníci, kteří po celém světě poskytují osobní podporu a pomoc účastníkům programů a spolu s hostitelskými rodinami, které otevírají svůj domov rovněž bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu, dávají vzniknout osobním vztahům, hlubokým prožitkům a nezapomenutelným zkušenostem. Dobrovolníky jsou velmi často lidé s vlastní zkušeností s pobytem v zahraničí či osobním zážitkem z hoštění zahraničních studentů u nás, kteří jsou připraveni pomoci zvládnout i obtížné chvíle, které mohou při setkání s odlišnou kulturou nastat.

Chcete-li tedy zahraniční zkušenost pro sebe nebo své děti v zemi, ve které je stálá kancelář a dobrovolnická síť, díky kterým si můžete být jisti, že je vždycky někdo nablízku, pak je tu AFS a program studium v zahraničí nebo dobrovolníkem v zahraničí.

Chcete-li raději zůstat doma, ale máte chuť otevřít dveře odlišné kultuře, pak je tu AFS a hostitelský program.

Chcete-li prostě jen být při tom, pak je tu možnost stát se dobrovolníkem AFS.