Koloběžky Yedoo opět na Živé ulici!

Chcete se po městě pohybovat rychle, efektivně a ekologicky? Naskočte na koloběžku! V půjčovně koloběžek Yedoo, kterou najdete v týdnu od 15. do 21. srpna na Náměstí Republiky během Živé ulice, si můžete vyzkoušet městské i sportovní koloběžky značky Yedoo, a to včetně nové silniční koloběžky Yedoo Wolfer, která uspěla v jedné z největších designérských soutěží na světě a získala ocenění Red Dot Award 2016.

Koloběžky Yedoo opět na Živé ulici!

K zapůjčení budete potřebovat doklad totožnosti a 500 Kč na vratnou zálohu. První hodina zapůjčení je vždy zdarma, každá další za poplatek 50 Kč.

Otevírací doba: 15. – 21. srpna od 14.00 – 19.30 hod.

Doporučujeme:

Využijte příležitost a vyzkoušejte koloběžky z nové řady Yedoo Alloy, mají totiž konstrukční přednosti, které se ve světě koloběžek zatím neobjevily. 

V pátek naskočte na Friday

Dneska potřebujete objet trh, tři kavárny, dvě vernisáže, kino a všechny kluby. Je pátek večer a město svítí jenom pro vás.

Friday, která má perfektní manévrovací schopnosti, snadno a rychle zatáčí i překonává nerovnosti, to hravě zvládnete.

Fridy je ideální pro jízdu ve městě, ale díky jejímu lehkému rámu a rychlým kolům se na ní můžete klidně vydat i na výlet za město nebo si kondičně zajezdit.

S Rodstrem vyrazte do ulic    

Rodstr váží pouhých 7,5 kg, ale to neznamená, že byste tuhle koloběžku měli brát na lehkou váhu. Má rychlá kola, lehký hliníkový rám, volitelnou výšku stupátka a špičkové komponenty. Rodstr se vejde vždy a všude, na chodník, do kufru od auta i do nabitého programu.

Dragstr letí jako drak
Rychlý, lehký a zároveň kompaktní jako nůž do kapsy. Takové vlastnosti u jiné koloběžky nenajdete. Vyzkoušejte a uvidíte…

Trexx - parťák pro jakékoli dobrodružství

Parťáka, který vás podrží při jakémkoli dobrodružství, najdete v koloběžce Yedoo Trexx. Asfalt? Šotolina? Serpentýny? Hory? Les? Kočičí hlavy? Nic z toho není s tímhle modelem problém.

Více o koloběžkách Yedoo najdete na yedoo.cz

--- --- --- --- ---

O Yedoo

 Yedoo je původní česká značka, jejíž název vznikl mezinárodním přepisem výrazu „jedúúú“, kterým obvykle začíná každé nové dobrodružství a každá nová jízda.

 • Koloběžky Yedoo jsou určeny pro všechny věkové kategorie, zábavu i aktivní způsob života. Využít je můžete i jako ekologicky čistý dopravní prostředek.

 • Vývojový tým Yedoo tvoří nadšenci, kteří jízdou na koloběžkách tráví stejně dlouhou dobu, jako jejich navrhováním. Hlavními přednostmi Yedoo je originální design, vysoká kvalita zpracování a celkově příznivá cena.

 • Koloběžky i ostatní výrobky Yedoo splňují vysoké bezpečnostní standardy a získaly certifikáty kvality a bezpečnosti od předních českých i mezinárodních zkušebních ústavů (Strojírenský zkušební ústav, s.p.; TZÚS Praha, s.p. – odštěpný závod ZÚLP České Budějovice; TÜV SÜD Czech s.r.o.).

 

můj program
15.-21.8. 2016
Plzeň žije v létě naplno!
 
Jakou část živé ulice máte nejraději?
Za dveřmi je divadlo 10 %
Živá ulice 78 %
Festival polévky 12 %
Celkový počet hlasů: 356
 
CS EN