CS EN

Festival Živá ulice zahájí nadupaně

První program Živé ulice vás hned zpočátku dostane pěkně do pohody. Už 23. června od 14 hodin nabídne dětské divadlo, gurmánské hody s Kosteleckými uzeninami, pořádné plzeňské pivo, ale i dobrou hudbu. United Plzeň, satelitní koncert festivalu United Islands České spořitelny, a Plzeňská promenáda zabaví celou rodinu.

Festival Živá ulice zahájí nadupaně

Léto plné zábavy na ulici zahájí 23. června ve 14 hodin primátor města Plzně Mgr. Martin Baxa. Hned poté přijde řada na nejmenší, kterým Studio Damúza zahraje pohádku O šotkovi. Půlhodinový dětský program následně (ve 14:30) prostřídá hudební skupina Please the Trees, jejíž rockovou melodii svými hlasy doplní pěvecký sbor seniorů Elpida. Hudební program se prostřídá se zábavou pro děti ještě několikrát. Od 15:30 do 16:15 se mohou děti těšit na druhou hru od Studia Damúza Dešťová víla. V 16:20 své nástroje rozžhaví punková skupina Epik Fajl a v 17:00 je vystřídá žongléřské duo s dětským představením Malíři. Od 18 hodin hrábne do strun rocková partička The Aprill, v sedm večer je vystřídají rockeři z The Prostitutes a ti v půl deváté předají žezlo švédským vládcům elektra Baron Bane.

Víte že na festivalu zahraje více než 60 skupin? Podívejte se do programu.

Po celou dobu United Plzeň, od 14:00 do 22:00, poběží na Náměstí republiky ještě Plzeňská promenáda. Na té se dozvíte, co vše je možné připravit na grillu a spolu s Kosteleckými uzeninami i ukojíte své gurmánské choutky.

A pokud budete mít dostatek energie, navštivte také Den Meliny Mercouri - tradiční streetparty v ulici Americká. Proměňte s námi rušnou třídu na pěší kulturní boullevard!

Přihlašte se na náš facebookový event a odstartujte s námi pouliční hudebně divadelní festival Živá ulice.