Jak bude vypadat Živá ulice 2016?

Letní zahrádka na náměstí a hudební klub v Sadovém okruhu? Živá ulice promění na několik dní centrum Plzně.

Místo velkého podia příjemná zahradní slavnost s hudbou na Náměstí Republiky. Z Proluky hřiště pro děti, party pod korunami růžových keřů v Šafaříkových sadech a U Branky hudební klub pod širým nebem. Během festivalu Živá ulice proměníme centrum Plzně!

Jak bude vypadat Živá ulice 2016?

Máte už dost hlučných hudebních produkcí, tlačících se davů a nekonečné fronty na pivo v plastovém kelímku? Letošní ročník Živé ulice převrací zavedenou představu o festivalech jako o místech, kde si nepopovídáte, neposadíte se a neodpočinete si. Pojďme si společně oddychnout a vychutnat si letní pohodu na tomto jedinečném festivalu v centru Plzně.

Na několik dní proměníme známá místa v centru Plzně. Na nehostinném náměstí uspořádáme zahradní slavnost. Představte si to s námi – barevná světýlka, pivo do skla a muzikanti na dotek. Sejdeme se tam společně a užijeme si letní večery jako na dovolené. Každý večer bude patřit jinému žánru – swingová letní noc, balkánský večírek, písničkářský oddych. V Proluce otevřeme prázdninové hřiště s odpolední pohádkou pro všechny děti. Ze scény U Branky uděláme hudební klub pod širým nebem. V Inspiral Garden zažijeme skvělé večírky u dobře vychlazené dvanáctky a utkání s přáteli ve fotbálku.

Živou ulici pořádáme hlavně proto, abychom si ji užili, strávili příjemné léto, měli hezké zážitky. Věříme, že letošní ročník vás bude bavit stejně tak, jako nás baví jeho přípravy. Program začneme odhalovat už brzy! Zatím si poznačte do svých diářů dny Živé ulice:

11. – 13.7. Za dveřmi je divadlo

12. – 14.8. Namlouváníčka

15. – 21.8. Živá ulice

4.9. Festival polévky

Těšíme se!

Jakub, Matěj, Táňa, David, Dominika, Misha, Michalové a další

Organizační tým Živé ulice

 

 

 

můj program
15.-21.8. 2016
Plzeň žije v létě naplno!
 
Jakou část živé ulice máte nejraději?
Za dveřmi je divadlo 12 %
Živá ulice 77 %
Festival polévky 11 %
Celkový počet hlasů: 702
 
CS EN