Jsme první český festival s live sessions!

Živá ulice bude mít letos jako vůbec první festival v Čechách live sessions. Každý den vám přineseme 2 záznamy, které natočíme s kapelami na neobvyklých místech. Nahrávání live sessions můžete potkat na sídlišti Lochotín, v DEPO2015, na mostu přes Radbúzu či v ulicích centra Plzně.

Jsme první český festival s live sessions!

A co live sessions jsou? „Jedná se o audio vizuální formu, která spočívají v principu živě nahraného hudebního díla (videa i zvuk) z nějaké zajímavé lokace. V podstatě se jedná o jakýsi jednoduchý videoklip, ve kterém jsou mnohdy hrány skladby čistě akusticky nebo v komornějším provedení, než je zná posluchač z desek či koncertů. Atmosféru takto mnohdy ojediněle interpretovaných skladeb dokresluje i často zajímavá lokace, ve které se celé video odehrává,“ říká produkční Živé ulice David Ostružár.

Do live sessions se zapojí například Circus Problem, Bulk, Tomáš J Holý, Kittchen, teepee, orchestr Ježkovy stopy, Jiří Vidasov, Xavier Baumaxa, Walter Schnitzelsson, John Wolfhooker, Anička Polívková a Iby Pop a Voilà!

Live sessions budete moct sledovat na našich sociálních sítích – na Facebooku a Youtube!

Těšíme se!

můj program
15.-21.8. 2016
Plzeň žije v létě naplno!
 
Jakou část živé ulice máte nejraději?
Za dveřmi je divadlo 12 %
Živá ulice 77 %
Festival polévky 11 %
Celkový počet hlasů: 701
 
CS EN