CS EN

Od dnešního dne již můžete zasílat přihlášky do Kulturního hydeParku

Festival Živá ulice přináší i v roce 2013 řadu možností pro Plzeňany, jak se zapojit do programu největší letní plzeňské akce. Dnešním dnem otevírá možnost přihlásit se do Kulturního hydeParku – otevřené platformy pro prezentaci dovedností, uměleckých děl, workshopů, názorů, organizací či kulturních projektů.

Od dnešního dne již můžete zasílat přihlášky do Kulturního hydeParku

Živá ulice nabízí i v roce 2013 řadu možností, jak se aktivně zapojit do festivalu

K 31. 1. 2013 se pro Plzeňany otevírá možnost účastnit se mezi 5. a 11. srpnem festivalového programu Živé ulice. Programová linie Kulturní hydePark je otevřena všem, kteří se chtějí ukázat, seznámit ostatní se svojí činností, něco je naučit či diskutovat o nejrůznějších tématech. „Meze se nekladou, a to ani formou – může jít o workshop pro děti, pouliční soutěž, divadelní představení nebo živou prezentaci práce vaší organizace formou stánku či výstavy.“, přibližuje možnosti koordinátorka doprovodného programu festivalu Táňa Švehlová.

První ročník Kulturního hydeParku přinesl v rámci programu Živé ulice například komiksový workshop, dílnu psaní a čtení pohádek pro děti, obruče hulahop, pěvecké vystoupení, animační dílnu, diskusi o plzeňském referendu nebo africké taneční vystoupení. Kulturního hydeParku se zúčastnily projekty organizací, jako jsou Animánie, Člověk v tísni, Cultura Africa či Žongleros, AFS Mezikulturní programy o. s. a další.

Přihlášky ve formě krátkého popisu vašeho nápadu, projektu či organizace zasílejte, prosím, do 30. 5. 2013 na email: hydepark@zivaulice.eu.

Pro více informací se neváhejte na nás obrátit:
Táňa Švehlová, Kulturní hydePark / Ph.: +420 734 445 137 / mail: tana@artprometheus.cz
Adam Ondráček, tiskový mluvčí / Ph.: +420 732 957 387 / mail: adam@artprometheus.cz