CS EN

Pilsen City Fest se blíží!

Od 9. do 18. srpna se do Plzně hrne na omsdesát kapel a divadelních představení - začíná totiž hlavní program Živé ulice: PILSEN CITY FEST / MUSIC & THEATRE INTERNATIONAL FESTIVAL. A my už se těšíme jak malí!;)

Pilsen City Fest se blíží!

Těšit se můžete na více než osmdesát koncertů, představení a dalších akcí

Desetidenní nálož hudby a divadla otevíráme 9. srpna koncerty na Republika Stage - zahrají kladenští Zrní či Čankišou se svým mixem hudby celého světa. Doplní je Bitumen Beat a další z mladých plzeňských kapel zápolících v soutěži Mladá krev - Starfire.

Zapomínat nesmíme ani na další scény - od 9. srpna se rozjíždí Zach´s Pub Stage, kterou naleznete v prostoru U Branky. Představí se na ní Dj Sonority, který rozehřeje publikum na kapelu XXXLive.

House of Blues Stage před Západočeským muzeem bude patřit bigbeatu - první den festivalu se můžete těšit na Mrakoplaše a Blue Zebru. Neodechnete si ale ani na chvíli - každý den čeká milovníky jazzu a blues jedna porce v Měšťanské besedě - scénu otevírá formace Ploy!

První den nezapomínáme ani na děti a milovníky divadla - v Proluce se v 16 a 18 hodin objeví představení Vojty Vrtka. Čtvrtek bude rovněž dnem slavnostním - od 19 hodin jste srdečně zvání na vernisáž Výstavy Barva na ulici, rovněž v Proluce.

ČTVRTEK 9.8.

Republika Stage
16:30/ Starfire - 17:45/ Zrní - 19:00 / Bitumen Beat - 20:45 / Čankišou

Zach´s Pub Stage / U Branky
17:00 / Dj Sonority - 18:30/ XXLive

House of Blues Stage / Západočeské muzeum
17:15/ Blue Zebra - 20:00/ Mrakoplaš

Měšťanská beseda
19:15 / Ploy

Proluka
16:00 a 18:00 / Vojta Vrtek
17:00/ Vernisáž výstavy Barva na ulici