CS EN

Plzeň Fashion Days: přes 30 návrhářů designu a módy

Západočeská metropole se stává v srpnu na týden nejenom dějištěm festivalu Živá ulice, ale doprovodí jej i třetí ročník dvoudenního prodejního veletrhu autorské módy a designu Plzeň Fashion Days. Uskuteční se 14. a 15. srpna na Náměstí Republiky v Plzni.

Plzeň Fashion Days: přes 30 návrhářů designu a módy

“Jak se blíží začátek Evropského hlavního města kultury Plzeň 2015, upírá se k nám nejenom pozornost milovníků umění - hudby či divadla - ale i návrhářů z oblasti módy a designu, a máme radost, že Plzeň Fashion Days se těší stále větší oblibě - každý rok je navštíví několik tisíc lidí. Navíc letos očekáváme návštěvnost blížící se 10 tisícům lidí, jelikož jsme akci z Šafaříkových sadů přesunuli přímo na Náměstí Republiky k hlavní scéně,” říká ředitel festivalu Jakub Vedral. 

Plzeň ze všech úhlů! from ArtProm on Vimeo.

A právě díky přesunu na Náměstí Republiky si budou návštěvníci moci užít nejenom kvalitní oblečení a design, ale i přední české interprety, jako jsou 100°C, Fastfood Orchestra, Ille, Oldřich Kaiser & Dáša Vokatá nebo Jiří Schmitzer. Oba dva dny bude dodávat skvělou náladu Dj N´zym.

Během dvou dní se na Plzeň Fashion Days představí přes 30 návrhářů - mezi nimi i známá jména jako LoveMusic, Plazma Lab nebo Zoot.

ódě se ale festival Živá ulice nebude věnovat jenom 14. a 15. srpna. Už od prvního dne programu 11.8. je na každý den stanoven festivalový dresscode. Začínáme “Zvířecím”, pokračujeme “Dětmi květin” přes “Námořnický” až po “Vlastní výběr”. Výherce z každého dne určí fashion bloggerka. Samotné Plzeň Fashion Days zahájí 14.8.2014 v 14:30 přehlídka značky ZOOT přímo na Náměstí Republiky. Vstup na akci je samozřejmě zdarma.

Multižánrový festival ŽIVÁ ULICE 2014 se koná v centru Plzně již třetí rok a letos od 11. do 17. 8. 2014. Na sedmi scénách během sedmi dní přinese přes stovku vystoupení a interpretů. Jeho návštěvnost se v minulých letech pohybovala okolo 30 tisíc lidí, a stal se tak tradiční a vyhledávanou akcí nejenom v Plzni, ale i v širokém okolí.

Line-up:

14.8.2014

14:00 Dj N´zym
16:30 wHAT´S yOUR fAVOURITE nUMBER?
17:30: Grotest Maru (DE): Parada Narnia
18:00 Andrew Medwed (UA)
19:30 MICHAL PELANT
21:00 FASTFOOD ORCHESTRA

15.8.2014

14:00 Dj N´zym
16:30 Ille
18:00 Jiří Schmitzer
19:30 Oldřich Kaiser & Dáša Vokatá
21:00 100°C

Kompletní seznam prodejců:
…atd (alternative tchèque design)
B.N.
Barquito
Barviera
bubibubi ties
Fashion designer Dita Bednářová
DIVOU
Ema Mamisu
Fraise
Gems Over
Hanka Hnátová
I1co
Jewelry by M.Shmakova
Originální móda a doplňky Kadunda
Hana Kompot Hůlová
Krasavi
Krejčovská Jana
La déesse
Laboka
LoveMusic
MagsBags
mamacoffee
Melvys
NATURINKA
Pája Papaya
Paper Animals
Plazma Lab Shop Prague
Smaltované šperky Sváča
Karin Šperky
Steampunk studio
The World of Dolly Martin
Badge - tvořivé dílny
Zoot

Kompletní informace na:
http://www.novetrhy.cz/trhy/plzen-fashion-days
www.zivaulice.eu

Vstup je zdarma.