CS EN

Plzeňané přivítali léto

Festival Živá ulice oficiálně zahájil léto akcí Vítání léta. Spolu s Dnem Meliny Mercouri jsme proměnili Sadový okruh v centru Plzně na relax z)nu plnou tance, dětských pohádek, letní pohody, dobrého jídla i pití.

VÍTÁNÍ LÉTA 

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady) a Proluka (Křižíkovy sady), 22.-23.6.2013

O víkendu patřila Proluka a Sadový okruh dětem a tanci. Do Plzně dorazil legendární soubor Buchty a Loutky, který v Proluce předvedl velkou část své dětské i dospělé tvorby. Na programu bylo pět představení, čtyři dětské pohádky a dospělácké představené Psycho Reloaded. Kompletní fotografie z Vítání léta naleznete zde.

Živá ulice na svém zahájení otevřela v Šafaříkových sadech oblíbený bar Inspiral Garden. Stal se místem oddechu a letního relaxu jak přes den tak v noci. 

 


Na trávě před Inspiral Garden se velmi rychle shromáždili příznivci letní pohody. Připravena pro ně byla plážová lehátka...     

a k zapůjčení zadarmo outdoorové hry - badminton, pétanque, kriket a další, kterých se diváci velmi rychle chopili. 

Festival Živá ulice opravdu zahájil léto plné hudby a divadla. U té příležitosti se rozhodl vztyčit symbolický totem - plzeňského velblouda, který se zapojí do sbírky na podporu nových zvonů sv. Bartoloměje. Plzeňského velblouda z dílny sochařské školy Zámeček budete moci vidět každý den festivalu v areálu. 


Celý den jim k tomu zpestřoval atmosféru dj Gadjo.cz ...

 

Jeho chvíle ale přišla ž k večeru, kdy od 20 hodin začala swingová tančírna pod vedením profesionálních tanečníků Swing Busters Prague. Tančili mladí... 

...tančili starší nebo děti.... 

 


...tančili všichni.