Živá ulice odstartuje v DEPO215

Multižánrový festival Živá ulice už tradičně začne divadelním blokem Za dveřmi je… divadlo. 5. ročník Živé ulice odstartuje v DEPO2015 site specific představením Summit_2.0 v podání legendárního polského souboru Teatr Osmégo Dnia v neděli 10. července. 

Živá ulice odstartuje v DEPO215

Od pondělí 11.7. do středy 13.7. se pak Za dveřmi je… divadlo přesune do Mlýnské Strouhy. Těšit se můžete na pouliční divadlo, klaunérii, nový cirkus i pohádky pro děti. Chybět nebudou ani koncerty a Dj sety pod širým nebem. Jako každý rok je vstup na veškerý program Živé ulice zdarma.

Site specific představení Summit_2.0 vzniká spojením 7 performerů z Teatr Osmégo Dnia a 7 lokálních umělců, kteří projdou workshopy členů tohoto proslulého souboru, často přezdívaného „Rolling Stones“ polského divadla. Výsledek spolupráce uvidíte v neděli 10. července od 21.00 hodin v prostoru DEPO2015. Kromě tohoto neobvyklého představení se můžete také těšit na další umělce, jako jsou Matteo Galbusera - italského klauna, jenž působil několik let v Cirque du Soleil. Česko-italské akrobatické romantické duo Circo Frico, skvělé žongléry Bratři v tricku, uznávané Divadlo Continuo, zábavné performery ze Squadra Sua a dalších řadu divadelníků.

Program Za dveřmi je... divadlo najdete zde.

můj program
15.-21.8. 2016
Plzeň žije v létě naplno!
 
Jakou část živé ulice máte nejraději?
Za dveřmi je divadlo 12 %
Živá ulice 77 %
Festival polévky 11 %
Celkový počet hlasů: 701
 
CS EN