CS EN
Živá ulice»O FESTIVALU»Organizátoři

Organizátoři

Kdo jsme a za čím si stojíme

ArtProm v čele s jeho kreativním ředitelem Jakubem Vedralem je jednou z mála společností, které se v České republice specializují na development a realizaci kreativního obsahu eventů a kampaní. Ve spolupráci s ART Prometheus o.s. drží prst na tepu uměleckých trendů. Právě skrze zastoupení světoznámých divadelních souborů, jako jsou Divadlo Continuo, Teatr Novogo Fronta nebo V.O.S.A. Theatre si udržuje neustálý přehled a kreativní potenciál. Byli jsme součástí mnoha exkluzivních projektů - na EXPO 2010 v Šanghaji jsme realizovali doprovodné programy, na EXPO 2015 v Milánu jsme spolupracovali na realizaci Národního dne, naše soubory vystupovaly na zahájení Velké ceny Formule 1 v Bahrajnu, tradičně pomáháme s Karlovarským Karnevalem a dalšími projekty. Máme za sebou i ogranizaci Obřích loutek v rámci projektu EHMK2015.

"Síla Živé ulice je v její barevnosti a otevřenosti. Vytvoříme místo pro setkávání. Vytvoříme místo bez bariér. Pro setkávání sousedů, přátel, místo pro rodiny s dětmi,” - Jakub Vedral, ředitel festivalu Živá ulice.

Celý tým naleznete v kontaktech

Letošní ročník Živé ulice pořádáme ve spolupráci s Kulturním spolkem 3P složeným ze zástupců čtyř významných plzeňských kulturních subjektů - Anděl Music Club, Divadlo Pod Lampou, Zach's Pub a Měšťanská beseda.