O projektu

Živá ulice

Potkáme se na festivalu Živá ulice

Akce probíhá pod záštitou primátora města Plzně Martina Zrzaveckého

Vážení organizátoři festivalu,

stejně jako tomu bylo v loňském roce, tak i letos jsem se rozhodl udělit záštitu festivalu Živá ulice a podpořit tím jednu z největších tradičních kulturních událostí, jež se v Plzni konají.

Živá ulice je festivalem, který si za dobu své existence získal obrovské množství fanoušků, a to nejen z řad Plzeňanů. Do západočeské metropole za oblíbenými kapelami i vycházejícími hvězdami přijíždějí lidé z ostatních okresů regionu i z jiných částí České republiky. Stejně tak program v minulosti dokázal, a věřím, že i letos opět dokáže, oslovit tisíce turistů ze zahraničí.

Návštěvníky lákají nejen hudba a divadlo, ale troufám si říci, že je to hlavně neopakovatelná atmosféra. Léto v plzeňských ulicích, jimiž zní dobrá muzika, hudba různých žánrů pod širým nebem v přítomnosti přátel, pohoda a možnost relaxace, i tak je možné vnímat Živou ulici.

Organizátorům přeji, aby dokázali zajistit program, v němž si každý najde to své a aby všem přálo počasí. Návštěvníkům pak přeji příjemné zážitky a radost z letních dnů prožitých v našem městě, které poskytuje Živé ulici významnou finanční podporu, bez ní by se festival nemohl konat.

Martin Zrzavecký, primátor města Plzně

Akce probíhá rovněž pod zášťitou Mgr. Martina Baxy, 1. náměstka primátora pro oblast kultury, cestovního ruchu, památkové páče a projektu EHMK 2015

Vážený pane řediteli,

děkuji za Vaše informace o 5. ročníku festivalu Živá ulice a sděluji Vám, že tomuto festivalu s potěším poskytnu záštitu.

Věřím, že letošní ročník úspěšně naváže na minulý, kdy bylo město Plzeň Evropským hlavním městem kultury, a nabídl skutečně bohatý program. Program, který již po několikáté dokázal oživit krásné centrum našeho města. Festival je velmi vítaným a osvěžujícím zpestřením času v Plzni.

Přeji festivalu Živá ulice úspěšný průběh, rozmanitý program, mnoho kvalitních účinkujících a velký zájem široké veřejnosti.

Se srdečným pozdravem

Mgr. Martin Baxa

 

--- 

Máte rádi open air akce, festivaly spojené s dobrou hudbou, divadlem, workshopy a dalším programem? Oživte plzeňské ulice společně s námi a staňte se aktéry Živé ulice. Chybí vám na festivalu něco, nebo naopak přebývá? Napište nám nebo se zapojte sami do Babylonu na plotně.

Živá ulice je tu pro vás!

 

můj program
15.-21.8. 2016
Plzeň žije v létě naplno!
 
Jakou část živé ulice máte nejraději?
Za dveřmi je divadlo 12 %
Živá ulice 77 %
Festival polévky 11 %
Celkový počet hlasů: 695
 
CS EN