O projektu

Živá ulice

Potkáme se na festivalu Živá ulice

Akce probíhá pod záštitou primátora města Plzně Martina Zrzaveckého

Vážení organizátoři festivalu,

na základě Vaší žádosti Vám sděluji, že festivalu Živá ulice, který se v průběhu minulých čtyř let stal tradiční událostí kulturního kalendáře našeho města, poskytuji záštitu.

Komornější a intimnější bude letos podle organizátorů festival Živá ulice, který patří už neodmyslitelně k plzeňskému létu. A já mohu říci, že jsem za to rád. Po loňském roce, kdy se Plzeň pyšnila titulem Evropské hlavní město kultury a velké akce typu Živá ulice se snažily programem oslovit a nadchnout nejen Plzeňany a návštěvníky z celé České republiky, ale i desítky tisíc turistů ze zahraničí, přichází čas ke zklidnění.

Živá ulice možná o něco střídměji „namaluje svou tvář“, nezmění však svou podstatu. Opět nabídne možnost vychutnat si atmosféru letního centra, možnost setkat se s přáteli a společně si poslechnout dobrou muziku, nechat se vtáhnout do děje pouličního divadla i možnost jen tak procházet od pódia k pódiu a vnímat hudbu různých žánrů. Věřím, že každý si najde v programu to své. Organizátorům přeji, aby jim během třináctidenního letního programu přálo počasí a veřejný prostor našeho města ožil spokojenými návštěvníky.

Martin Zrzavecký, primátor města Plzně

Akce probíhá rovněž pod zášťitou Mgr. Martina Baxy, 1. náměstka primátora pro oblast kultury, cestovního ruchu, památkové páče a projektu EHMK 2015

Vážený pane řediteli,

děkuji za Vaše informace o 5. ročníku festivalu Živá ulice a sděluji Vám, že tomuto festivalu s potěším poskytnu záštitu.

Věřím, že letošní ročník úspěšně naváže na minulý, kdy bylo město Plzeň Evropským hlavním městem kultury, a nabídl skutečně bohatý program. Program, který již po několikáté dokázal oživit krásné centrum našeho města. Festival je velmi vítaným a osvěžujícím zpestřením času v Plzni.

Přeji festivalu Živá ulice úspěšný průběh, rozmanitý program, mnoho kvalitních účinkujících a velký zájem široké veřejnosti.

Se srdečným pozdravem

Mgr. Martin Baxa

 

--- 

Máte rádi open air akce, festivaly spojené s dobrou hudbou, divadlem, workshopy a dalším programem? Oživte plzeňské ulice společně s námi a staňte se aktéry Živé ulice. Chybí vám na festivalu něco, nebo naopak přebývá? Napište nám nebo se zapojte sami do Babylonu na plotně.

Živá ulice je tu pro vás!

 

můj program
15.-21.8. 2016
Plzeň žije v létě naplno!
 
Jakou část živé ulice máte nejraději?
Za dveřmi je divadlo 10 %
Živá ulice 78 %
Festival polévky 12 %
Celkový počet hlasů: 348
 
CS EN