CS EN

O projektu

Živá ulice

Potkáme se na festivalu Živá ulice

Akce probíhá pod záštitou primátora města Plzně Martina Zrzaveckého

Vážený pane řediteli,

děkuji Vám za dopis s žádostí o záštitu nad festivalem Živá ulice 2018, který již několik let probihá v Plzni a těší se oblibě u Plzeňanů. Dovolte mi, abych Vám sdělil, že připravovanému festivalu Živá ulice 2018 poskytuji záštitu.

Pevně věřím, že se program festivalu setká s diváckým úspěchem a že přiláká jak české, tak zahraniční publikum. 

Přeji Vaší akci mnoho úspěchů a hojnou diváckou účast.

Martin Zrzavecký, primátor města Plzně

Akce probíhá rovněž pod zášťitou Mgr. Martina Baxy, 1. náměstka primátora pro oblast kultury, cestovního ruchu, památkové páče a projektu EHMK 2015

Vážený pane řediteli,

děkuji za Vaše informace o 5. ročníku festivalu Živá ulice a sděluji Vám, že tomuto festivalu s potěším poskytnu záštitu.

Věřím, že letošní ročník úspěšně naváže na minulý, kdy bylo město Plzeň Evropským hlavním městem kultury, a nabídl skutečně bohatý program. Program, který již po několikáté dokázal oživit krásné centrum našeho města. Festival je velmi vítaným a osvěžujícím zpestřením času v Plzni.

Přeji festivalu Živá ulice úspěšný průběh, rozmanitý program, mnoho kvalitních účinkujících a velký zájem široké veřejnosti.

Se srdečným pozdravem

Mgr. Martin Baxa

 

--- 

Máte rádi open air akce, festivaly spojené s dobrou hudbou, divadlem, workshopy a dalším programem? Oživte plzeňské ulice společně s námi a staňte se aktéry Živé ulice. Chybí vám na festivalu něco, nebo naopak přebývá? Napište nám nebo se zapojte sami do Babylonu na plotně.

Živá ulice je tu pro vás!

 

 
Jakou část živé ulice máte nejraději?
Za dveřmi je divadlo 12 %
Živá ulice 77 %
Festival polévky 11 %
Celkový počet hlasů: 722