CS EN

O projektu

Živá ulice

Potkáme se na festivalu Živá ulice

Akce probíhá pod záštitou primátora města Plzně Martina Zrzaveckého

Vážený pane řediteli,

děkuji Vám za dopis s žádostí o záštitu nad festivalem Živá ulice 2018, který již několik let probihá v Plzni a těší se oblibě u Plzeňanů. Dovolte mi, abych Vám sdělil, že připravovanému festivalu Živá ulice 2018 poskytuji záštitu.

Pevně věřím, že se program festivalu setká s diváckým úspěchem a že přiláká jak české, tak zahraniční publikum. 

Přeji Vaší akci mnoho úspěchů a hojnou diváckou účast.

Martin Zrzavecký, primátor města Plzně

Akce probíhá rovněž pod zášťitou Mgr. Martina Baxy, 1. náměstka primátora pro oblast kultury, cestovního ruchu, památkové páče a projektu EHMK 2015

Vážený pane řediteli,

děkuji za Vaše informace o 5. ročníku festivalu Živá ulice a sděluji Vám, že tomuto festivalu s potěším poskytnu záštitu.

Věřím, že letošní ročník úspěšně naváže na minulý, kdy bylo město Plzeň Evropským hlavním městem kultury, a nabídl skutečně bohatý program. Program, který již po několikáté dokázal oživit krásné centrum našeho města. Festival je velmi vítaným a osvěžujícím zpestřením času v Plzni.

Přeji festivalu Živá ulice úspěšný průběh, rozmanitý program, mnoho kvalitních účinkujících a velký zájem široké veřejnosti.

Se srdečným pozdravem

Mgr. Martin Baxa

 

--- 

Máte rádi open air akce, festivaly spojené s dobrou hudbou, divadlem, workshopy a dalším programem? Oživte plzeňské ulice společně s námi a staňte se aktéry Živé ulice. Chybí vám na festivalu něco, nebo naopak přebývá? Napište nám nebo se zapojte sami do Babylonu na plotně.

Živá ulice je tu pro vás!

Z akce bude pořízena audiovizuální dokumentace (včetně fotografií). Účastí na akci uděluje účastník organizaci Artprom s.r.o. souhlas s pořízením a zveřejněním audiovizuálního záznamu a fotodokumentace své osoby, a to za účelem prezentace činnosti organizace, a k dalšímu zpracování osobních údajů pro vlastní potřebu organizace.