CS EN

Ubytování a gastronomie v Plzni

Ubytování

Hledáte-li ubytování, které by vyhovovalo vašim požadavkům, není nic jednoduššího, než navštívit stránky www.plzen.eu, kde si v katalogu ubytování můžete najít to právé ořechové.

Katalog

Pension U Salzmannů***

Disponujeme osmi dvoulůžkovými pokoji a čtyřmi dvoulůžkovými apartmány s možností přistýlky. Pokoje jsou komfortně zařízeny – TV, koupelna.

Apartmány jsou vybaveny nábytkem ve starožitném stylu, kromě ložnice  mají vlastní jídelnu s kuchyňským koutem. 
Při dlouhodobém ubytování v apartmánu je možné dohodnout výraznou slevu ceny. 

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou výběru ze snídaňového lístku.

Parkovat u nás budete za symbolický poplatek 100 Kč / auto / den v našem vlastním uzavřeném dvoře v zadním traktu budovy s přímým vchodem do penzionu.

+420377235476
Pražská 8

http://www.usalzmannu.com/cz/penzion/

Angelo Hotel Pilsen ***

 

Historická města lákají k pěšímu objevování. To určuje výběr hotelu, který by měl být pokud možno blízko centra města a mít dobré dopravní spojení. Angelo Hotel Pilsen, vedený společností Vienna International Hotels and Resorts – třetí svého druhu po stejnojmenných hotelích v Praze a Mnichově – splňuje všechna kritéria: vycházka do historického městského jádra, světoznámý pivovar přímo naproti hotelu, hlavní ulice a hlavní nádraží co by kamenem dohodil. Moderní design a extravagantní interiér, intenzivní barvy a doplňky evokující Dálný východ – takový hotel nelze přehlédnout. Pokoje jsou moderní a komfortní. Ve společenském sále a několika zasedacích místnostech lze pořádat nejrůznější akce. Po namáhavém dni lze využít služeb wellness centra. Hosté zahájí svůj den v restauraci vydatnou snídaní, večer najdou na jídelním lístku pestrou kulinářskou nabídku, v níž dominují regionální pokrmy. Letní terasa zve k posezení u jídla pod širým nebem. Za chladnějšího počasí lze přejít ke krbu v lobby baru a zakončit den sklenkou vína nebo koktejlem.

 U Prazdroje 6

+420 378 016 111
 

U Grolla

K dispozici je 6 pokojů a 3 nové podkrovní apartmány. Některé pokoje jsou pokryty signálem WIFI a lze se zdarmapřipojit k internetu.

Celková kapacita penzionu je 28 lůžek a vybrat si můžete pokoj s 1 až 6 lůžky.

Všechny pokoje jsou čisté, světlé, vybavené novým nábytkem.

  • vlastní příslušenství - WC a sprchový kout či vana
  • televize se satelitním příjmem

http://www.pivovargroll.cz/penzion

Tel: +420-602596161
E-mail: info@pivovargroll.cz

Gastronomie

Plzeň je rájem jedlíků. Pokud také nemáte jasno, kam zajít na oběd či večeři, poslouží vám katalog restaurací a hospod, který najdete na www.plzen.eu.

Restaurace U Salzmannů

VÝBORNÁ ČESKÁ KUCHYNĚ podtržená perfektně ošetřeným a správně čepovaným NEPASTERIZOVANÝM tankovým pivem Pilsner Urquell. I to jsou důvody, kvůli kterým se dnes k Salzmannům lidé rádi vracejí.
Staňte se i Vy součástí bohaté historie a navštivte naší restauraci a pivnici U SALZMANNŮ.

Můžete u nás také využít výhod výborně vybaveného, útulného salónku s vlastním zázemím, s možností nerušeného příchodu ze zadního dvora a vlastním parkovištěm. V něm Vám zajistíme akci doslova „na klíč“ – včetně třeba květinové výzdoby či zabezpečení hudby přesně dle Vašich požadavků. Ale samozřejmě u nás najdete i vhodné prostory pro menší společenská setkání či oslavy u bohatě prostřeného stolu. 

Nejdůležitější při tom všem samozřejmě je to, co se nalézá na talířích Vašich hostů. A zde jsme schopni splnit téměř vše, co byste si mohli z naší a světové kuchyně přát – od české klasiky přes čerstvé ryby, zvěřinové speciality, pečená či uzená selátka, kachny, krocany, teplou uzenou šunku na kosti až po různé mexické či italské speciality… 
Prostě řekněte, co máte rádi a my Vám to připravíme! Bude nám radostí pro Vás připravit konkrétní nabídku na Vaši akci.

Pražská 8, 301 00 Plzeň, Česká Republika
+420 377 235 476
 
 

U Mansfelda

 
Prostředí v krásné lokalitě v centru Plzně, s možností posedět v sezóně na terase s vyhlídkou do Křižíkových sadů. Pokrmy jsou vařeny z prvotřídních surovin, připravují velmi zkušení a kvalifikovaní kuchaři. Interiér restaurace je ve stylu klasických PUOR restaurantů řetězce Pilsner Urquell.
 
Dřevěná 9,
tel.:377 333 844
 

Polévkárna Supa Supa

Supa Supa je prvním podnikem svého druhu v Plzni. Z lásky ke "gruntu" všech pokrmů se zrodil nápad vytvořit útulné pohodové rodinné bistro, které je díky své poloze přímo uprostřed krajské metropole snadno dostupné.
Chceme vytvořit místo, kam se lidé budou rádi vracet a které se stane známým nejen kvalitou podávaných polévek, ale také pozitivní atmosférou jako v pokojíčku. Originální a přívětivý interiér dokonale vyhoví i rodinám s dětmi. 
V první řadě samozřejmě POLÉVKY jako časově i finačně dostupný a lehce stravitelný druh pokrmu ve svých nespočetných variantách. Chceme se vrátit k tradičnímu způsobu vaření z poctivých domácích surovin bez použití náhražek a polotovarů. K našim polévkám dostanete pečivo zdarma. Můžete si je rovněž odnést s sebou - nejlépe ve vlastních nádobách.

Nabídku doplňují a obohacují nápadité saláty, inspirativní teplé i studené předkrmy z celého světa a domácí koláče a další zákusky.
K polévce si můžete dát třeba sklenku kvalitního moravského vína, domácí limonádu nebo espresso z fair trade kávových zrn z českých pražíren.

Náměstí republiky 14A
 
+420 737 357 477

La Tartelette

Francouzský Fast food, kavárna, restaurace se nachází v lokalitě Plzeň na ulici Náměstí Republiky 18. Nabízí: nekuřácký podnik, voda z vodovodu, vstup se psy. 

+420 602144545 
email: la.tartelette@seznam.cz

Pi.jez.Pi 

PI.JEZ.PI hospa & bar má pořádný tah na branku, důkazem je titul Západočeská restaurace roku 2012, který získala v rámci Apetit festivalu 2012. V letošním roce se pokusíme tento titul obhájit a věříme, že i letos Vás výběrem a přípravou soutěžního menu nezklameme.

V čem spočívá kouzlo a síla PI.JEZ.PI? Je to zejména její design: kvalitní materiály, hra se světlem, velkoformátové fotografie a hravé detaily vytvářejí neobvykle příjemnou kombinaci pro dokonalé pohodlí. V letních měsících zaplujete do stínu slunečníků nazahrádce, v zimě oceníte možnost pozorovat ruch velkoměsta za velkými výlohami. Pokrmy, které jsou v PI.JEZ.PI servírovány, jsou autentické. Veškeré suroviny, ze kterých jsou jídla zhotovena, si zanechávají díky šetrnému zpracování svou chuť i vůni. Všechny pokrmy jsou maximálně kvalitní, řemeslně odvedené a čerstvé. V PI.JEZ.PI milujísteaky, a proto vám je rádi připraví dle světoznámých a zaručených receptur. A když si náhodou nebudete výběrem toho pravého masa jistí, pomůže malý návod nebo profesionální obsluha. Jídelní lístek PI.JEZ.PI se dále prolíná českými specialitami, vynikajícími domácími těstovinami i dalšími barovými jídly, mezi kterými nechybí ani oblíbený hamburger čtvrtlibrák z hovězího masa. Nápojový lístek lze považovat za klasický, mezi ním však září originální, pšeničné, svrchně kvašené pivo PI.JEZ.PI, které vážně stojí za to vyzkoušet!

Americká 38
tel: 377 331 308