CS EN

Náměstí Republiky bude poprvé v historii patřit plzeňským freeriderům

V sobotu 30.6. vypukne na náměstí Republiky od 14 hodin další akce v rámci festivalu Živá ulice, tentokráte pod názvem Vítání léta / chill it & grill it!. Nabídne djs, exhibice na u-rampě z dílny VSAextreme, workshopy žonglování, japonského loutkáře či grilly zdarma.

Náměstí Republiky bude poprvé v historii patřit plzeňským freeriderům

Na festivalu Živá ulice se představí žongléři, exhibice na u-rampě či e-kola

“Vítání léta je jasné “adieu” školnímu roku a oslava dvou měsíců nespoutaných zážitků, které nás čekají a tomu jsme podřídili i výběr hudby,” vysvětluje k výběru hudebních formací Michael Tardík, hudební dramaturg festivalu. Akci tak zahájí svým setem Swamp Safari soundsystem (alias Dj Kaya a další), od sedmi hodin se pak představí další z plzeňských skupin v rámci soutěže “Mladá krev” - Frajara Putika a večer zakončí jamajské rytmy v podání Jahtec Jammin´ Job. Milovníci divadla se můžou těšit na představení Kousky japonského loutkáře Nori Sawa.

U-rampa bude stejně jako streetballový koš přístupná každému návštěvníkovi zdarma a když se unaví, není nic jednoduššího než zalehnout do Wegett zóny či si zadarmo půjčit grill a udělat si pohodu na sluníčku - maso a další suroviny budou na místě k zakoupení.

Akce začíná od 14 hodin a je zdarma. Kompletní program naleznete na www.zivaulice.eu

Line-up

14:00 Start - Swamp Safari Sound System
/ workshopy žonglování, Krav Maga, E-kola, U-rampa /

15:00 exhibice U-rampa I

16:00 exhibice U-rampa II

17:00 exhibice streetball

17:30 Nori Sawa (JAP) - Kousky

19:00 Frajara Putika

20:30 Jahtec Jammin´ Job

S sebou: skate, BMX, in-line, gril!

 

Kontaktní osoba:
Adam Ondráček
Ph.: 00420 732 957 387
mail: adam@artprometheus.cz