Stručný přehled všech bloků Živé ulice

Plzeň plná koncertů, pouličního divadla, programu pro děti, food festivalu národnostních menšin, pohádek, letního kina, módy a podobně. Ztrácíte se v tom? Připravili jsme pro vás stručný přehled všech bloků v rámci 5. ročníku Živé ulice!

 

Stručný přehled všech bloků Živé ulice

 

 

 

Za dveřmi je divadlo

10. - 13. 7. 2016

Za dveřmi... je divadlo opět odstartuje festival Živá ulice! Těšte se na nejlepší české i zahraniční performery v DEPO2015 a Mlýnské Strouze! V neděli 10. července přijede do DEPO2015 legendární soubor Teatr Ósmego Dnia. „Rolling Stones“ polského divadla zapojí 7 místních performerů a představí monumentální site specific show. Od pondělí 11.7. do středy 13.7. se pak Za dveřmi je… divadlo přesune do Mlýnské Strouhy. Těšit se můžete na pouliční divadlo, klaunérii, nový cirkus i pohádky pro děti. Do Plzně zavítají Bratři v tricku, Squadra Sua nebo třeba italský klaun Matteo Galbusera, který působil několik et v Cirque du Soleil. Chybět nebudou ani koncerty a Dj sety pod širým nebem. Jako každý rok je vstup na veškerý program Živé ulice zdarma.

Místa: DEPO2015, Mlýnská strouha

Program zde.

Plzeňská namlouváníčka

12. – 14. 8. 2016

Předzvěst Živé ulice, která si „namluví“ Plzeň silent kinem, výstavou, pohádkami pro děti i DJs pod širým nebem. Navnaďte se na následující týden, kdy naplno začne 5. ročník Živá ulice.

Místa: Proluka, Šafaříkovy sady

Program zde.

Živá ulice

15. – 21. 8. 2016

Místo velkého podia příjemná zahradní slavnost s hudbou na Náměstí Republiky. Z Proluky hřiště pro děti, party pod korunami růžových keřů v Šafaříkových sadech a U Branky hudební klub pod širým nebem. Během festivalu Živá ulice se promění centrum Plzně! Přijďte si užít týden hudby, divadla, módy, food festivalu a další příjemné zábavy. Těšte se  třeba na plzeňské legendy Znouzectnost a Kníry, éterickou Aničku Polívkovou, francouzský šarm VOILA, undreground v podání Tony Ducháček & Garage, vytříbený humor Jiřího Schmitzera a Xaviera Baumaxy nebo swingovou party pod taktovkou Gadjo.cz.

Místa: Náměstí Republiky, Proluka, Šafaříkovy sady, Smetanovy sady, Křižíkovy sady

Program zde.

Babylon na Plotně

16. – 17. 8.

Food festival národnostních menšin

Kuchyň je světově nejoblíbenější místo pro setkávání. Zde se předávají tradice z generace na generaci a vzniká pocit domova. Vůně, chutě a pára se vznáší nad hrncem. Ochutnávka jídel různých národů, doprovázené tanečními vystoupeními, módními přehlídkami, čtením pohádek pro děti a dalšími aktivitami, to jsou dva dny slavnosti Babylon na plotně.

Místo: Šafaříkovy sady

Více informací zde.

Plzeň Fashion Days

18. – 19.8.

Dvoudenní prodejní veletrh Plzeň Fashion days se po roce vrací na náměstí Republiky! Dva dny nezávislé módy a designu, desítky prodejců a k tomu djs i koncerty. Plzeň se od 18. do 19. srpna stane Mekkou módy! Těšte se na šperky, oblečení, kabelky, designové nádobí a další designové kousky. Slow fashion přijíždí do Plzně. Buďte u toho!

Místo: Náměstí Republiky

Více informací zde.

Festival polévky

4. 9. 2016

První neděle v září už tradičně patří polévkám. Na Náměstí Republiky se opět bude vařit přímo před zraky návštěvníků ve 40litrových kotlech dovezených z Maďarska. Těšte se na českou tradici i exotické chutě. Kdo vyhraje tentokrát? Přijďte ochutnávat a hlasovat od 12.00 do 18.00 hodin. Vstup na festival je zdarma

Místo: Náměstí Republiky

Více informací zde.

 

 

 

můj program
15.-21.8. 2016
Plzeň žije v létě naplno!
 
Jakou část živé ulice máte nejraději?
Za dveřmi je divadlo 10 %
Živá ulice 78 %
Festival polévky 12 %
Celkový počet hlasů: 354
 
CS EN