CS EN

Stručný přehled všech bloků Živé ulice

Plzeň plná koncertů, pouličního divadla, programu pro děti, food festivalu národnostních menšin, pohádek, letního kina, módy a podobně. Ztrácíte se v tom? Připravili jsme pro vás stručný přehled všech bloků v rámci 6. ročníku Živé ulice!

Stručný přehled všech bloků Živé ulice

Za dveřmi je divadlo

10. - 12. 7. 2017

Za dveřmi... je divadlo opět odstartuje festival Živá ulice! Těšte se na nejlepší české i zahraniční performery v Mlýnské Strouze! Pouliční divadlo, klaunérie, nový cirkus a pohádky pro děti. Performeři ze zahraničí i ty nejlepší soubory z České republiky. Bratři v trickuAMANITAS fire theatre showHombresDivadlo CONTINUO Theatre a další...  Jako každý rok je vstup na veškerý program Živé ulice zdarma.

Místo: Mlýnská strouha

Plzeňská namlouváníčka

11. – 13. 8. 2017

Předzvěst Živé ulice, která si „namluví“ Plzeň silent kinem, výstavou, pohádkami pro děti i DJs pod širým nebem. Navnaďte se na následující týden, kdy naplno začne 6. ročník Živá ulice.

Místa: Proluka, Šafaříkovy sady

Živá ulice

14. – 20. 8. 2017

Koncerty a večírky plné plzeňských kapel i zahraničních interpretů. Rock, jazz, swing, pop i electro. Divadlo pod širým nebem, scéna pro děti, český design a autorská móda. Food festival, se kterým procestujete celý svět. Tenhle týden bude plný programu! The Tap Tap, Kníry, Houpací koně, Frajara Putika, Tony Ducháček a Garáž, Fast Food orchestra a spousta dalších kapel na několika scénách. Jak je otevřeme?

U Branky: 14. - 20.8.

Zach's pub: 15. - 19.8.

náměstí Republiky: 16. - 19.8.

Proluka: 11. - 20.8.

Inspiral Garden: 11. - 20.8.

Místa: Náměstí Republiky, Proluka, Šafaříkovy sady, Smetanovy sady, Křižíkovy sady, Zach's Pub

Program zde.

Babylon na Plotně

15. – 16. 8.

Food festival národnostních menšin

Kuchyň je světově nejoblíbenější místo pro setkávání. Zde se předávají tradice z generace na generaci a vzniká pocit domova. Vůně, chutě a pára se vznáší nad hrncem. Ochutnávka jídel různých národů, doprovázené tanečními vystoupeními, módními přehlídkami, čtením pohádek pro děti a dalšími aktivitami, to jsou dva dny slavnosti Babylon na plotně.

Místo: Šafaříkovy sady

Plzeň Fashion Days

17. – 18.8.

Dvoudenní prodejní veletrh Plzeň Fashion days se po roce vrací na náměstí Republiky! Dva dny nezávislé módy a designu, desítky prodejců a k tomu djs i koncerty. Plzeň se od 17. do 18. srpna stane Mekkou módy! Těšte se na šperky, oblečení, kabelky, designové nádobí a další designové kousky. Slow fashion přijíždí do Plzně. Buďte u toho!

Místo: náměstí Republiky

Loutkoviště

11. - 20.8.

Přijďte si zahrát svojí oblíbenou pohádku konečně sami! Vždyť jen vy víte, jak skutečně končí... V Proluce pro vás budou letos připraveny originální konstrukce loutkových divadýlek, kde si každý může vyzkoušet, jaké to je hrát loutkové divadlo - stát se na chvíli hercem, režisérem, hudebníkem nebo divadelním kritikem. Celodenní zábava pro celou rodinu bude otevřena v Proluce každý den od 15 do 19 hodin.

Místo: Proluka

Festival polévky

3. 9. 2017

První neděle v září už tradičně patří polévkám. V areálu Plzeňského Prazdroje se opět bude vařit přímo před zraky návštěvníků ve 40litrových kotlech dovezených z Maďarska. Těšte se na českou tradici i exotické chutě. Kdo vyhraje tentokrát? Přijďte ochutnávat a hlasovat od 12.00 do 18.00 hodin. Vstup na festival je zdarma.

Místo: Plzeňský Prazdroj

Více informací zde.