CS EN

Stručný přehled všech scén Živé ulice

Plzeň plná koncertů, pouličního divadla, programu pro děti, food festivalu národnostních menšin, pohádek, letního kina, módy a podobně. Ztrácíte se v tom? Připravili jsme pro vás stručný přehled všech scén a bloků v rámci 8. ročníku Živé ulice!

Stručný přehled všech scén Živé ulice

Za dveřmi je divadlo

15. - 17.7. 2019

Pouliční divadlo, klaunérie, fireshow, pohádky pro děti... Ti nejlepší umělci z Čech i zahraničí.

Místo: Mlýnská strouha

Plzeňská namlouváníčka

9. – 11. 8. 2019

Předzvěst Živé ulice, která si „namluví“ Plzeň výstavou, pohádkami pro děti i DJs pod širým nebem. Navnaďte se na následující týden, kdy naplno začne 8. ročník Živá ulice.

Místa: Proluka, Šafaříkovy sady

Živá ulice

12. – 18. 8. 2019

Koncerty a večírky plné plzeňských kapel i zahraničních interpretů. Rock, jazz, swing, pop i electro. Divadlo pod širým nebem, scéna pro děti, český design a autorská móda. Food festival, se kterým procestujete celý svět. Tenhle týden bude plný programu! Lenka Dusilová - sólo, Zrní, Kapitán Demo, Prago Union, Michal Pavlíček & Monika Načeva spousta dalších kapel na několika scénách. Jak je otevřeme?

Anděl Café Stage: 12. - 18.8.

Zach's pub: 14. - 18.8.

náměstí Republiky: 14. - 17.8.

Proluka: 9. - 18.8.

Inspiral Garden: 9. - 18.8.

Místa: Náměstí Republiky, Proluka, Šafaříkovy sady, Smetanovy sady, Křižíkovy sady, Zach's Pub

Babylon na Plotně

13. – 14. 8.

Food festival národnostních menšin

Kuchyň je světově nejoblíbenější místo pro setkávání. Zde se předávají tradice z generace na generaci a vzniká pocit domova. Vůně, chutě a pára se vznáší nad hrncem. Ochutnávka jídel různých národů, doprovázené tanečními vystoupeními, módními přehlídkami, čtením pohádek pro děti a dalšími aktivitami, to jsou dva dny slavnosti Babylon na plotně.

Místo: Šafaříkovy sady

MINT: Market Plzeň no. 8

15. – 16.8.

Dvoudenní prodejní veletrh MINT: Plzeň Fashion Marekt se po roce vrací do Plzně a nově bude v ulici Bedřicha Smetany! Dva dny nezávislé módy a designu, 39 prodejců a k tomu djs i koncerty. Plzeň se od 16. do 17. srpna stane Mekkou módy! Těšte se na šperky, oblečení, kabelky, designové nádobí a další designové kousky. Slow fashion přijíždí do Plzně. Buďte u toho!

Místo: ul. Bedřicha Smetany

Kolik stojí svoboda

9. - 15.8. 2019

Program k připomenutí 30 let od Sametové revoluce a tedy 30 let získané svobody. Přijďte ji spolu s námi oslavit. Připravili jsme koncerty, debaty s ženami českého disentu, filmové projekce, divadelní představení a další bohatý program. Lenka Dusilová - sólo, Michal Ambrož & Hudba Praha, Monika Načeva & Michal Pavlíček, Garage & Tony Ducháček, Houpací koně a další...

Místo: Proluka, Inspiral Garden, náměstí Republiky, Dvorek

Festival polévky

1. 9. 2019

První neděle v září už tradičně patří polévkám. V areálu Plzeňského Prazdroje se opět bude vařit přímo před zraky návštěvníků ve 40litrových kotlech dovezených z Maďarska. Těšte se na českou tradici i exotické chutě. Kdo vyhraje tentokrát? Přijďte ochutnávat a hlasovat od 11.00 do 18.00 hodin. Vstup na festival je zdarma.

Místo: Plzeňský Prazdroj