CS EN

Už jen sedm dní se vyspíte!

(Plzeň) 5.8.2013 začíná druhý ročník Multižánrového festivalu Živá ulice - Plzeňská setkání. Nabídne přes 100 účinkujích z Česka, Evropy i dalších kontinentů jako jsou například izraelští Acollective nebo němečtí Jamaram. V plánu je i folkový čtvrtek v čele s Jablkoněm a Jiřím Dědečkem nebo Plzeň Fashion Days.

 

Už jen sedm dní se vyspíte!

Sedm! Sedm dní se vyspíte, sedm dní pak bude patřit Plzeň Živé ulici a jejím sedmi scénám

Sedmička letos opravdu symbolicky vévodí festivalu Živá ulice - sedmkrát se nyní vyspěte, abyste pak měli na sedm dní dost sil,” zve s úsměvem ředitel festivalu Jakub Vedral.Čeká vás sedm hudebních a divadelních scén - Republika Stage na náměstí Republiky, Zach´s Pub (Palackého náměstí), Anděl café stage (U Branky), Jazz stage (Měšťanská beseda), Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea), Inspiral Garden (Šafaříkovy sady) a Proluka. Na festivalové mapě ale ve skutečnosti uvidíte míst mnohem více - nabídne festivalovou kavárnu na náměstí Republiky, Plzeň 2015 se zapojí s autobusem a programem v prostoru U Zvonu a tradiční výstava Barva na ulici letos expanduje krom Proluky i do Masných krámů. Na travnatém prostoru u Inspiral Garden pak vznikne velká relax zóna, podobně jako tomu bylo při červencovém Vítání léta.

Krom již známých headlinerů Acollective a Jamaram připravili organizátoři i speciálně - folkově - laděný čtvrtek. 8. srpna se tak na Republika stage můžete těšit na Jiřího Dědečka, Jananas a Jablkoň a tuto sestavu v Zach´s Pubu doplní nový projekt Mikoláš Růžičky PIANO.

5. a 6.8. se do centra Plzně, konkrétně do prostoru Šafaříkových sadů chystá v rámci Živé ulice i druhý ročník Plzeň Fashion Days. Veletrh mladé módy a designu nabídne každý den od 14:00 krom živé hudby a djs i více než desítku nových a neokoukaných přístupů, oblečení a doplňků. Kdo byl minule, ví, že neodcházel s prázdnou.

Kompletní program naleznou čtenáři na www.zivaulice.eu. Festivalu živá ulice předcházejí ještě “Plzeňská Namlouváníčka”, warm-up na kterém v Proluce a Inspiral Garden vystoupí od 1. do 4.8. například VOSTO5, Divadlo Dno a další umělci.

 

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit:

Adam Ondráček / media & PR

Ph.: 00420 732 957 387

mail: adam@artprometheus.cz

www.zivaulice.eu

www.artprometheus.cz