CS EN

Yedoo koloběžky opět na Živé ulici

Oficiálním dopravním prostředkem festivalu Živá ulice, jsou stejně jako loni koloběžky Yedoo. Oblíbená česká značka letos do Plzně přiveze na 50 kusů koloběžek z brusu nové kolekce pro velké. Chybět nebudou ani odrážedla a dětské koloběžky. Máte se tedy na co těšit. Neváhejte a přijďte vyzkoušet tento zábavní, zdravý a ekologický způsob dopravy, který je pro pohyb ve městě jako dělaný.

Yedoo koloběžky opět na Živé ulici

Půjčovnu koloběžek najdete na náměstí Republiky hned vedle Republika Stage. Koloběžky Yedoo pro děti i dospělé si můžete zapůjčit od pondělí 11. do neděle 17. srpna vždy od 14.00 do 19.30 hod. K zapůjčení budete potřebovat doklad totožnosti a 1 000 Kč na vratnou zálohu. První hodina od zapůjčení je vždy zdarma, každá další hodina za poplatek 50Kč.

 

O Yedoo

  • Yedoo je původní česká značka koloběžek, odrážedel a dětských kol originálního designu a kvalitního provedení.
  • Značka Yedoo patří ryze české společnosti Intrea-Piko s.r.o. Ta se vývoji a produkci koloběžek věnuje od roku 1998 a pod značkou Yedoo je vyrábí od roku 2009. Dnes se koloběžky Yedoo prodávají již ve více než 35 zemích.
  • Koloběžky Yedoo jsou určeny pro všechny věkové kategorie, zábavu i aktivní způsob života. Hlavními přednostmi koloběžek Yedoo jsou kromě vysoké kvality a přijatelné ceny velká pohodlná nafukovací kola, která spolu s originálním designem rámu vytvářejí stylový, zábavní a ekologicky čistý dopravní prostředek pro všechny věkové kategorie.
  • Koloběžky Yedoo splňují vysoké bezpečnostní normy a získaly certifikáty kvality a bezpečnosti od předních českých i mezi­národních zkušebních ústavů (Strojírenský zkušební ústav, s.p., TZÚS Praha, s.p. – odštěpný závod ZÚLP České Budějovice, TÜV SÜD Czech s.r.o.)
  • Bližší informace, rady, tipy a další koloběžkové inspirace hledejte na www.yedoo.cz.

Doporučujeme:

YEDOO MEZEQ NEW: Koloběžka s pevným rámem vhodná pro jízdu na delší vzdálenosti ve městě i mimo něj. Inovovaná verze s vylepšenými jízdními vlastnostmi, ergonomií a funkčními detaily.

YEDOO CITY NEW: Všestranná koloběžka kombinující rychlost a obratné manévrování ve městě i mimo něj. Inovovaná verze s vylepšenými jízdními vlastnostmi, ergonomií a funkčními detaily. Inovacemi prošlo 90 % součástek stroje.

YEDOO OX NEW:  Yedoo Ox je model, který počítá s tím, že dostane opravdu zabrat. Inovovaná verze má pevnější hlavové složení, náboje s průmyslovými ložisky a více dílů z hliníku. V kombinaci s maximálně úsporným rámem tak Ox získává  potřebnou lehkost a obratnost.

Mobilní muzeum koloběžek na Živé ulici 2014:

http://www.zcm.cz/akce/mobilni-muzeum-kolobezek