CS EN

MLADÁ KREV: HLASOVÁNÍ

I třetí rok vyhlašuje festival ŽIVÁ ULICE soutěž plzeňských kapel MLADÁ KREV. Hlasování probíhá dvojím způsobem: 1 vítěz je vybrán největším počtem lajků u jeho fotky u nás na facebooku a druhý je vybrán porotou složenou z našich dramaturgů - Jakubem Vedralem, Honzou Vedralem a Matějem Halašem. A co čeká vítěze? Zařazení do hitparády rádia KISS PROTON!

MANIC DISTORTION

Pětičlenná alternative-rocková skupina, která hraje od roku 2012. Během dvou let vydala EP s názvem Motel a vytoupla na různých tuzemských akcích a podiích. 

HLASUJ ZDE

 

 

YOKO PHONO

V prosinci loňského roku se zúčastnili soutěžního festivalu amatérských skupin Múza, kde obsadili druhé místo.

HLASUJ ZDE

 

 

GLAJSTR DUO

Originální duo se dalo dohromady na bigbeatovém koncertě, kde chtěli zachránit hrající kapelu, kterou nikdo nechtěl podpořit. Propojují zpěv a recitaci společně s klavírním doprovodem. Na festivalu amaterských skupin Múza se dostali až do finále.

HLASUJ ZDE

 

wHAT´S yOUR fAVOURITE nUMBER?

wHAT'S yOUR fAVORITE nUMBER? je mimozemská show! A kapela. Míchá oldskůlové 8-bitové zvuky, minimalistické videoprojekce, skočné rytmy, řezavou kytaru, křik a zpěv. Na svém kontě má mimo jiné vítězství v Múze, nejstarší talentové soutěži v ČR, a velmi čerstvě i debutovou eponymní desku! 

HLASUJ ZDE

 


ISUA

Kapela vznikla teprve nedávno. Jejich hudba je mix upřímných vlastních textů a energické muziky, která se zaměřuje hlavně na českého posluchače. 

HLASUJ ZDE