CS EN

Tribal Theory

TRIBAL THEORY / 18.8. @ PILSEN CITY FEST / Republika Stage 17:00

Tribal Theory
Bylo to totiž asi takhle:
 
2003 - první pokusy založit kapelu v seskupení Jiří (kytara), Marek (kytara), Bejk (basa) a Karel (bicí)
 
2003 až 2004 - Hlavními vzory se měli stát kapely jako The Offspring, či Sum41. Zkoušky však probíhaly na úrovni "co kdyby...?" a ještě "hele, co jsem se naučil". Ale hudební skutek vytek.
 
Jaro 2004 - Rozdílné hudební myšlenky vedli k odchodu Karla i Marka
 
Léto 2004 - Probíhá hledání tlučbubna a zpěvutvůrce. Nakonec k Jiřímu a k Bejkovi přišel Vláďa na bubny, skoro tak, jako slepej k houslím.
 
- Proběhly první zkoušky ve třech, zůčastnění by poznali, že většina produkce je úzce spjata s funky muzikou Red Hot Chili Peppers. Jen chyběl hlas.
 
Podzim 2004 až Podzim 2005 - V úmorném hledání ztaceného (a nikdy předtím nenalezeného) zpěváka byli zmobilizování jednotky FBI, CIA, Policie ČR, Armáda ČR i Armáda Spásy.
 
Podzim/Zima 2005 - Došlo ke stvoření vlastní autorské (a taky jediné silně zamyšlené, ironické a burcující) písně Welcome To The Land.
 
-Po prohlášení zpěváka za nezvěstného přišel jako blesk z čistýho podmračenýho nebe (vlastně z Třemošný u Plzně) Tomáš, známý pod uměleckým pseudonymem Boss, který po několika hodinách lynčování svolil, že to zkusí.
 
- Po několika zkouškách bylo jasno, že Boss je to pravý, co by měli lidi (v krajním případě fanoušci a v ještě krajnějšim fanynky) vidět a slyšet jako hlavního zpěváka, vokálistu, zpěvutvůrce, frontmanam, hlasatele etc. etc...
 
Jaro 2006 - Naše hvězda nezadržitelně stoupala, tak jsme stanovili, že se do historie světa zapíšeme jako kapela Tribal Theory
 
Léto/podzim 2006 - půlrok naplněnej zkouškama, novejma autorskejma písničkama, zlámaných paliček i trsátek, zničených hlasivek a protržených ušních bubínků.
 
26.12.2006 - Náš kámoš Punky hledal spřízněnou kapelu na koncert v Plzeňském Divadle Pod Lampou, a tak jsme odehráli náš první koncert vedle kapel Genetická Chyba a Vipýchaná Fčela. Úspěch byl daleko větší než kdo z nás čekal.
 
2007 - Proběhlo několik úspěšných i úspěšnějších koncertů a vzniklo dalších několik vlastních písní.
 
Jaro 2008 - Postoupili jsme do diváckýho finále soutěže MÚZA 2007 Divadla Pod Lampou, kde jsme taky 7.června vyhráli první místo.
 
Léto/podzim 2008 - v Kdyňském nahrávacím studiu jsme nahráli naše první profesionální EP. Toto EP pak bylo vpuštěno do světa pod názvem Life Is Better a ihned zaútočilo na první příčky v prodejnosti alb a dá se říci, že to u těch útoků zůstane.
 
- rojí se myšlenka, jejíž závěr je nezpochybnitelný: Stvořit videoklip
 
http://bandzone.cz/tribaltheory
 
 

 
 ---
 
 
Soutěž Mladá krev probíhá ve spolupráci s Kiss Rádio Proton....díky!