CS EN

Zahrajte si na festivalu Živá ulice!

Má alespoň polovina kapely trvalé bydliště nebo studuje v Plzeňském kraji a věk pod 26 let? Chcete do éteru? Chcete být slyšet? Tak to právě pro vás máme jedinoučnou šanci. 

 

 

Zahrajte si na festivalu Živá ulice!

Už třetím rokem se v Plzni koná nový open-air festival ŽIVÁ ULICE. A dáváme prostor i talentům: například Lenny nebo Debbie. A právě abyste mohli stejně jako Lenny si zahrát na hlavní scéně na náměstí Republiky, máme pro vás připravenou soutěž Mladá krev. Jak to funguje?

Do 30.6.2014 se může přihlásit kterákoliv kapela, hudební formace, dj, producent kteří splňují následující podmínky:

1) alespoň polovina kapely má trvalé bydliště nebo studuje v Plzeňském kraji

2) alespoň polovina kapely má věk pod 26 let.

Z přihlášených kapel vybereme 10, které dostanou možnost zahrát si na hlavní scéně na náměstí Republiku po boku profesionálů. V porotě jsou například hudební publicista Honza Vedral (MF Dnes), Karel Zach (Zach´s Pub) nebo Pavel Oulík (Anděl music club).

Tím to ale nekončí! V průběhu festivalu Živá ulice bude probíhat hlasování, které pošle 2 nejlepší formace do hitparády radia Kiss Proton! Jednu kapely vybírají fanoušky veřejně hlasováním, druhou naši dramaturgové tajnou volbou.

Kde se můžu přihlásit? Pošlete nám do 30.6.2014 co nejvíce informací o vás samotných (nahrávky, historii, úspěchy, fotky, videa) na email hudba@zivaulice.eu s předmětem MLADÁ KREV.